Akcija LABIE DARBI LATVIJAS SIMTGADĒ

Ir sākusies akcija ‘Labie darbi Latvijas simtgadē’, kuras ietvaros tiks krāti labie darbi. Akcijas ideja ir krāt labos darbus-ja esi pamanījis līdzcilvēku labos darbus, ja pats esi paveicis lietas, kas padara dienu gaišāku un pasauli labāku, ja esi izdarījis vairāk nekā prasa Tavi tiešie pienākumi, ja vienkārši vēlies padalīties ar labām domām un iedvesmot apkārtējos Latvijas simtgadē, uzraksti to un ievieto “Labo darbu krātuvītē”.

“Labo darbu krātuvītes” ir atrodamas Barkavas pagasta pārvaldē, Barkavas kultūras namā, Barkavas bibliotēkā, Stalīdzānu bibliotēkā, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienībā un Barkavas pamatskolā.

Akcijas norises laiks - marts līdz novembris.

Akcijas mērķis - krāt labās lietas un novembrī tās apkopot, lai visi redz, cik daudz labu darbu Barkavas pagastā esam paveikuši Latvijas simtgades gadā.

Kā piedalīties akcijā - dodies uz kādu no vietām, kur atrodama “Labo darbu krātuvīte”, ņem lapiņu un uzraksti uz tās labo darbu/lietu/domu. Sarullē lapiņu un ievieto to tai paredzētajā vietā.

Ja Tu vēlies piedalīties akcijā, taču Tev nav iespējas klātienē aizpildīt lapiņu, raksti savu labo domu vai darbu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un tas tiks ievietots labo darbu burciņā.

Novembrī vērsim vaļā labos darbus un  kopīgi apskatīsim šogad paveiktās lietas.

Darot kopā, var izdarīt vairāk labo darbu!

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.