BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Barkavas pagasta pārvalde saņēma informāciju par to, ka pēc peldēšanās Barkavas “Lielajā dīķī” vairākām personām ir bijuši ādas iekaisumi.

Reaģējot uz informāciju, saskaņā ar MK 2017. gada 28. novembra noteikumiem Nr. 692 “Peldvietas izveidošanas, uzturēšanas un ūdens kvalitātes pārvaldības kārtība” tika veikta ūdens kvalitātes pārbaude. Dīķis tika apsekots un pārbaudīts saskaņā ar augstākminēto noteikumu 8. pielikuma metodēm. Vizuāli netika konstatētas zilaļģu un citu fitoplanktona aļģu ziedēšana, netika novēroti naftas produkti, virsmas aktīvās vielas, piesārņojums ar atkritumiem.

Latvijas Televīzijas žurnālists Dāvids Ernštreits un filmu studija Mistrus Media veido televīzijas raidījumu ciklu par vietu vēsturi - “Tas notika šeit”.
Vienu raidījumu veltīsim Barkavas apkārtnes stāstiem, tādēļ aicinām visus, kuriem ir zināmi aizraujoši stāsti un leģendas, rakstīt Mistrus Media uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (vai zvanīt pa tālr.: 26076550) vai arī 15. vai 16. jūlijā atnākt uz Barkavas tautas namu un klātienē tikties ar raidījuma veidotājiem – vēsturniekiem, kuri raidījuma gaitā izsekos trīs vēsturiski nozīmīgiem notikumiem Barkavas apkaimē.

No š.g. 01. jūlija līdz 04. augustam Barkavas pagasta pārvaldes KASE SLĒGTA. Lietvede-kasiere atradīsies ikgadējā atvaļinājumā.

 Ir iestājusies vasara un karstais laiks, kā rezultātā cilvēki biežāk pārvietojas ar velosipēdiem, atstāj tos bez uzraudzības, vēdina automašīnas, atstājot vaļā logus, tāpēc Valsts policija publisko uzskates materiālus ar padomiem īpašuma drošībai.

Barkavas pagasta pārvalde izsludina pieteikšanos uz vakanto JAUNATNES DARBINIEKA amata vietu

DARBA APRAKSTS

Galvenie amata pienākumi

  • veikt darbu ar jaunatni Barkavas pagastā;
  • sagatavot un koordinēt vietējā un starptautiskā mēroga projektus jaunatnes jomā;
  • konsultēt jauniešus par viņiem aktuālajām tēmām;
  • motivēt un  iesaistīt jauniešus brīvprātīgajā darbā un Barkavas pagasta, kā arī Madonas novada sabiedriskās dzīves aktivitātēs;
  • atbalstīt un veicināt jauniešu iniciatīvas;
  • plānot, organizēt un nodrošināt kvalitatīvas, informatīvas un daudzveidīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas jauniešiem; 

Saikavas kapos - 04.07. plkst. 13:00 kopā ar Rolandu Pētersonu
Barkavas kapos - 01.08. plkst. 11:00 sv. Mise sv. Staņislava Romas katoļu baznīcā, plkst.12:00 kapu svētki
Muižas kapos - 01.08. plkst. 14:00 luterāņu draudzes kapu svētki kopā ar Viesturu Rikveili
01.08. plkst. 15:00 katoļu draudzes kapu svētki kopā ar Viktoru Petrovski

21. jūnijā plkst. 20:00 pie Barkavas Lielā dīķa VASARAS SAULGRIEŽU SVINĒŠANA.
Kopā ar Barkavas kapelu un folkloras kopu „MADAVA”. Peldināsim uguns plostu, pīsim kopīgu vainagu, griezīsim dančus, u.c. vasaras saulgriežu izdarības.
LĪDZI JĀŅU ZĀLES UN 1 M GARA ŠALLE VAI JOSTA
Plkst. 23:30 puspliko skrējiens!
Pasākuma laikā ievērosim distanci!

Ar Madonas novada pašvaldības izpilddirektores 2020.gada 30.04.2020.rīkojumu Nr.MNP/2.1.1.2/20/33 “Par veicamajām darbībām pārejai uz vienotu grāmatvedības sistēmu HORIZON”, noteikts, ka līdzšinējais nodokļu maksātājs Barkavas pagasta pārvalde (reģ. Nr. 90000054407) kā patstāvīgs nodokļu maksātājs darbojas līdz 31.05.2020. un ar 01.06.2020. grāmatvedība visām Madonas novada pašvaldības iestādēm tiek centralizēta.
Ņemot vērā augstāk minēto, Barkavas pagasta pārvalde informē Jūs, ka ar 2020.gada 1.jūniju iestādei mainīti norēķinu rekvizīti un reģistrācijas numurs VID datu bāzē.

Sākoties jūnijam Barkavas pagasta teritorijā  pie autoostas laukuma tiks uzsākta gājēju ceļa (ietves) izbūve un kāpņu pārbūve. Darbu laikā tiks demontētas vecās kāpnes un izbūvētas jaunas, kā arī veikta gājēju ceļa izbūve līdz pieslēgumam pie Brīvības ielas. Darbus plānots pabeigt 30 dienu laikā.
Tā pat tiks uzsākti darbi pie optiskā kabeļa izbūves Barkavas pagasta teritorijā posmā no Brīvības ielas 9 līdz Murmastienei. Ciema teritorijā darbi tiks organizēti ar caurdures metodi, ārpus ciemata ar atklātu, atvērtu tranšeju.
Atvienojamies par sagādātājām neērtībām!

Madonas novada starptautiskais amatiermākslas festivāls. Dienas koncerta Barkavā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png