BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

manamadonakapitsabmadonasudenslogoPamatojoties uz izmaksu palielināšanos, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 21.04.2022. padomes lēmumā Nr. 62 (prot. Nr. 16, 5.p.) tika apstiprināta SIA “Madonas ūdens” tarifu maiņa, kas stāsies spēkā 2022. gada 1. jūnijā.

Ar 2022. gada 1. jūniju SIA “Madonas ūdens” apstiprināti šādi tarifi (bez pievienotās vērtības nodokļa):
1.1. ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,25 EUR/m3;
1.2. kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,62 EUR/m3.

Ar šo tarifu spēkā stāšanās brīdi tiek atcelts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2019.gada 28.marta lēmumu Nr.76 “Par akciju sabiedrības “MADONAS ŪDENS” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem” (Latvijas Vēstnesis, 2019, 64.nr.).

Barkavas p KR webBarkavas pagasta pārvalde informē, ka tehnisku iemeslu dēļ bijusi traucēta Madonas novada e-pasta darbība. 
Lūgums pārbaudīt savus e-pastus tiem interesentiem, kuri ir sūtījuši savu pieteikumu Barkavas bibliotēkas vadītāja amatam. 
Ja kāds nav saņēmis atbildes e-pastu no Barkavas pagasta pārvaldes par pieteikuma saņemšanu, lūdzu, nosūtīt pieteikumu atkārtoti uz Barkavas pagasta pārvaldes e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālruni 64860904. 
Pieteikšanās termiņš tiek pagarināts līdz 28. aprīļa plkst. 15:00.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Barkavas p KR webBarkavas pagasta pārvalde, Reģ. Nr. 90000054407
aicina darbā Barkavas pagasta bibliotēkas VADĪTĀJU
Profesijas kods: 1349 34
1 pilna slodze uz noteiktu laiku

07Sporta balle atgriežas Barkavā. Aicināti visi Barkavas pagasta sporta entuziasti un līdzjutēji!
SPORTA BALLE 2022
Visiem Barkavas pagasta esošajiem un bijušajiem sporta dzīves aktīvistiem un līdzjutējiem!
07.05. plkst. 20:00 Barkavas kultūras namā. Pasākuma vadītāja Sanda Dejus. Balle kopā ar grupu „Zelta kniede”.
Iepriekš piesakoties pa tel.nr. 25471676 (Līva) ieejas maksa 10.00 EUR, pasākuma dienā 15.00 EUR
Organizētāji: Biedrība „Mēs – Barkavas pagastam”, Barkavas pagasta pārvalde.

Aleksandrs Srubs🖊Vakar, 11. aprīlī, Madonas novada pašvaldības domes deputāti domes ārkārtas sēdē vienbalsīgi nolēma par pārvaldes vadītāju Ošupes un Barkavas pagastos iecelt līdzšinējo Barkavas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju un Barkavas pagasta īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītāju ALEKSANDRU ŠRUBU!
📍Amata pienākumus pārvaldes vadītājs sāks pildīt ar 14. aprīli.
Pateicamies par jau nostrādātajiem darba gadiem Barkavas pagasta pārvaldē, kā arī novēlam izturību un neizsīkstošu degsmi turpmākajos darba pienākumos!💐🎉

Picture 1Apsekojums notiks no 2022. gada maija līdz oktobrim.

Apsekojumā Latvijā ir iekļauti 3385 punkti. Punkti var atrasties visos zemes seguma veidos (aramzemē, zālājos, meža zemēs, apbūvētās teritorijās, transporta tīklos utt.). Apsekotāji nosaka zemes seguma un lietojuma veidu, zālājus, meliorācijas esamību un ainavas struktūras elementus.

Vienlaikus 717 punktos tiek paņemts augsnes virskārtas paraugs. Paraugs tiek analizēts laboratorijā un izmantots ar vides faktoru novērtēšanu saistītiem mērķiem, piemēram, Eiropas augšņu karšu atjaunināšanai, augsnes modeļu validācijai un organiskas izcelsmes oglekļa satura noteikšanai augsnē, kas ir būtisks klimata pārmaiņu ietekmes faktors.
Trīsdesmit punktos tiek paņemts augsnes papildu paraugs, lai analizētu augsnes bioloģisko daudzveidību.

Lieldienas sportosim Kad saulīte sāk lutināt un lielākā daļa valstī noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi tiek atcelti, Barkavas pamatskolas sporta zālē var atsākties ierastā rosība. Un tas nozīmē, ka tiks aizvadīti arī jau par tradīciju kļuvušie Lieldienu turnīri. 16. aprīlī, plkst. 10:00, Barkavas pamatskolas sporta zālē, sportisti un līdzjutēji tiek aicināti uz Lieldienu kausa izcīņu basketbolā. Tā pat zoles spēles cienītāji , Barkavas kultūras nama mazajā zālē, izspēlēs Lieldienu kausu zolītē. 18. aprīlī , plkst. 10:00, cīņas par Lieldienu kausu volejbolā norisināsies Barkavas pamatskolas sporta zālē. Sīkāka informācija par plānotajām sporta aktivitātēm Lieldienās, zvanot pa tel. 26300375 (Vineta). Lai sportiski un lustīgi!

17.04. BALLE17.04. plkst. 22:00 Barkavas kultūras namā Lieldienu balle kopā ar grupu „Bruģis”.
Ieejas maksa 5.00 EUR.
Galdiņu rezervācija pa tel.nr. 20 047 048