BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

15.04Barkavas folkloras kopa svin svanu 30 pastāvēšanas jubileju – „Cilvēka mūžs kā skanīga dziesma”. Aicinām un no sirds gaidīsim bijušos dalībniekus!

15. aprīlī plkst. 15:00 Barkavas kultūras namā JUBILEJAS KONCERTS
Viesi no visas Latvijas FOLKLORAS KOPAI MADAVA 30 „Cilvēka mūžs kā skanīga dziesma”
Īpaši gaidīsim bijušos dalībniekus!
Ieeja brīva

afisa zoomMeža konsultāciju pakalpojumu centrs organizē bezmaksas semināru Zoom platformā.
Pieteikšanās: Mairita Bondare, tālr. 28381176, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vairāk informācijas: https://saite.lv/yWXft

0904 BalleLIELDIENU BALLE BARKAVĀ 9. aprīlī Barkavas KN plkst. 22:00 Grupa „Ivarmīns”
Ieeja 6.00 EUR
Galdiņu rezervācija pa tel.nr. +371 25 471 676
(rezervācija spēkā līdz plkst. 23:30)

0904 Teatris9. aprīlī plkst. 15:00 Barkavas kultūras namā Monikas Zīles luga "DŽENTLMENIS AR PANNU"
Barkavas amatierteātra izpildījumā. Režisore Dace Caune
Lomās: I.Ģērmane, I.Krīgale, I.Matisovs, L.Rudzāte, R.Rudzāts, A.Šrubs, A.Vītoliņa – Jurkāne, M.Zukule
Ieeja bez maksas

08048. aprīlī kopā ar zaķēnu Bingu Barkavas centrā tiks noskaidrotas stiprākās un krāsainākās olas, kā arī baudīti Lieldienu prieki!

Barkavas centrā plkst. 10:00. Līdzi paņem savu Lieldienu olu. Ripināsim, meklēsim un priecāsimies!
BINGA LIELDIENAS

MANDALASBarkavas pagasta bibliotēkā Barkavā un Stalīdzānos no 20.marta līdz 6.aprīlim apskatāma INGAS CĪRULES punktoto mandalu izstāde!
Izstādīto punktoto mandalu radītāja Inga Cīrule ir dzimusi Murmastienē un dzīves gaitā nonākusi un šobrīd dzīvo Ādažos.
" Lai arī esmu ieguvusi izglītību pavisam “sausā”, ar mākslu nesaistītā nozarē, taču vienmēr esmu jūsmojusi par skaistiem mākslas darbiem, īpaši saistītiem ar dabu un gribējusi arī pati iemācīties gleznot. Lai arī par gleznotāju neesmu kļuvusi, taču pirms 4 gadiem nejauši caur citām meistarklasēm nokļuvu arī mandalu punktošanas meistarklasē. Kā mēdz teikt, atradu īsto nodarbošanos, kas iekrita sirdī un radīja man prieku ne tikai uz vienu nodarbību, bet arī vēlēšanos pašai praktizēt, trenēties un radīt jaunas mandalas", teic Inga Cīrule!

2803Vai vēlaties iegūt daudz pozitīvu emociju un neaizmirstamu iespaidu? Tad nāciet pie mums! Klauns “Twiksick” aicina Jūs apmeklēt cirka programmu no Francijas! Skatītājus sagaida apmācīti kaķi un vienīgā cirka programma Eiropā ar apmācītiem mājas seskiem, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju. Anelya un viņas mājdzīvnieki ir uzstājušies Televīzijas šovos Francijā, Belģijā un Vācijā. Programas galvenā “odziņa” - īsts Spoguļcilvēks un viņa neaizmirstamā Ziedu maģija. Mazos skatītājus iespriecinās pat dinozaurs, jautri klauni un milzīgo Ziepju burbuļu šovs. Un, protams, daudz - daudz smieklu! Nepalaidiet garām! Ar mums būs jautri!

LB 100Izstāde par Latvijas brūno govju šķirni 100 gados – no šķirnes izkopšanas sākuma līdz mūsdienām, kad tik zināmās gotiņas tāpat kā Latvijas zilās ir jāglābj no izzušanas. Madonas novads skaistās ainavas, bet grūti apstrādājamas zemes dēļ ir piemērotāks lopkopībai un tas kļuva par brūno govju šķirnes veidošanās centru.
Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ceļojošā izstāde!

240224. februārī būsim vienoti ar Ukrainas tautu, dedzot sveces pie Barkavas "Gaismas ozola".
Noglāsta saule āri, jūrā dzidrā āre šalc. Robežām visām augstu pāri aizlido balodis balts. Veltīgi negaisa draudi - drošam ceļā šķēršļi grūst. Mieru šīs zemes ļaudīm dižie miera spēki gūs...

Kas, kur, kad notika Stalīdzānos?
Svecisu vakari Barkavas pagasta kapos 2023

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png