BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

aktualitates novada.11086 0646127001637656450Meklējot ierosmi vides objekta konceptam Barkavā, diskusijas raisījušās par galvenajiem Barkavas puses simboliem - par Barkavas ozolu audzi un ozolzīlēm, kas atainotas Barkavas pagasta ģerbonī; par graudu vārpām, kas simbolizē lauksaimniecību un Barkavas apkaimē ir plaši izplatīta nozare; kā arī par latvāņiem, kas, lai arī negatīvā nozīmē, ir cēlušies no Barkavas ir sava veida simbols. 

Gala ideja pieder Barkavas pagasta pārvaldei un keramiķei Līgai Skariņai, kas izveidoja gala maketu vides objektam "Gaismas ozols". Ozols kā spēka un sīkstuma simbols, ar dziļām un plašām saknēm, apliecinot paliekošu piederību tai vietai, kur šīs saknes dzītas. Cilvēks, kurš apzinās savas saknes, jau ir stiprs. Gaisma kā neizsmeļams dzīvības avots.

EGLES 1Barkavas un Stalīdzānu egles allaž uz svētkiem rotājam ar gaismiņām un rotājumiem, bet šis gads būs īpašs – rotājumi tik veidoti no iedzīvotāju adventes vainagiem un kompozīcijām, kas atrodas viņu mājās! Iesaisties arī tu!

Rotāsim Barkavas un Stalīdzānu egles kopā!Līdz 8.12. atsūti sava adventes vainaga vai Ziemassvētku kompozīcijas foto, kuru pārvērtīsim eglīšu rotājumā Lielajām svētku eglēm! Sūti savu foto uz telefona nr. +371 25 471 676

JAU 10.12. EGLES BŪS IZROTĀTAS UN IEDEGTAS!

EMĪLIJA KINONovembrī, kad gaisā virmo patriotisms, Barkavas kultūras namā daudzsēriju filmas „Emīlija. Latvijas preses karaliene” seansi. Emīlijas Benjamiņas dzīves stāsts no „Atpūtas” pirmssākumiem, līdz viņas bojāejai Sibīrijā.

Daudzsēriju filmas „Emīlija. Latvijas preses karaliene” kino seansi Barkavas kultūras namā
29.11. plkst. 18:00 - 1.,2. sērija.
30.11. plkst. 18:00 - 3.,4. sērija
01.12. plkst. 18:00 - 5.,6. sērija
IEEJAS MAKSA UZ KATRU SEANSU 3.00 EUR
Ieeja uzrādot derīgu COVID sertifikātu, lietojot sejas maskas

18ATCELTS

18. novembrī plkst. 16:00 Barkavas vides objekta GAISMAS OZOLS”

Atklāšana pretī Barkavas pamatskolas ceļa galam.

Ozols kā spēka un sīkstuma simbols, ar dziļām un plašām saknēm, apliecinot paliekošu piederību vietai, kur šīs saknes dzītas.

Dziedot spēka dziesmas, sakot spēka vārdus ar Barkavas pagasta pārvaldi, māklsinieci - keramiķi Līgu Skariņu, metālmāklsinieku Mārtiņu Mālnieku, atklāsim mūsu visu kopdarbu!

Ievērojot pulcēšanās noteikumus!

ATCELTS 17

Barkavas autoostā 17. novembra vakarā plkst. 20:00veidosim kopīgu auto gaismu karogu!

Obligāta iepriekšpieteikšanās līdz 16.11. pa tel.nr. +371 25471676

JO TU ESI LATVIJA!

11.1111. NOVEMBRĪ IZGAISMOSIES BARKAVAS BAZNĪCA
Barkavas Svētā Staņislava Romas katoļu baznīca – mūsu lepnums, kurš tiks izgaismots arī turpmāk. Pirmā izgaismošanas diena būs 11. novembra krēslas stunda, kad baznīca tiks izgaismota pirmo reizi.
Arī turpmāk baznīca tiks izgaismota diennakts tumšajā laikā.
Ja iesi garām, noliec arī savu sveces gaismu, jo TU ESI LATVIJA!
Ievērojot pulcēšanās ierobežojumus.

MartiniMārtiņami(i) gaili kāvu
Deviņiem(i) cekuliem
Mārtiņš bija labs vīriņš
Aiz visiem(i) vīriņiem
APSVEIKSMI TAVU BARKAVAS PAGASTA MĀRTIŅU!
Komentārā Facebook Barkavas kultūras nama ierakstā piemini Tev zināmu Mārtiņu, kurš dzīvo, strādā vai mācās Barkavas pagastā.
10. novembra rītā izlozēsim un vienu laimīgo Mārtiņu, kuram nogādāsim siltu Mārtiņdienas cepeti!

SportsBarkavas pamatskolas sporta zāle ver durvis vakara nodarbībām.
Ar 04.10.2021. Barkavas pamatskolas sporta zāle atsāk savu darbību. Šajā sezonā sporta zāle apmeklētājus vakara nodarbībās gaidīs no pirmdienas līdz piektdienai. Sestdienās un svētdienās sporta zāle būs slēgta.

Stuka figūru izstādeOktobrī barkavas kultūras namā STUKA FIGŪRU IZSTĀDE. Vijas Vorobjevas kolekcija ar vairāk kā 1000 figūrām.
Izstāde pieejama no 4. oktobra laika posmā 8:00 – 11:00 vai vienojoties par citu apmeklējuma laiku pa tel.nr. +371 25 471 676.
Atrodoties KN telpās, jānēsā sejas maska.