BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

2910 KONCERTS29. oktobrī plkst. 19:00 Barkavas KN
TN „Kalnagravas” deju kolektīvu koncerts VEDAM DANCI JŪSMĀJĀS
Ieeja bez maksas
Piedalās: SDK „SENČI”, SDK „LABĀKIE GADI”, VPDK „KALNAGRAVAS”, JDK „RESGAĻI”

 

27 1027. oktobrī plkst. 17:00 Barkavas kultūras nama rokdarbu telpā TIKŠANĀS PIE TĒJAS TASES AR ROKDARBNIECI MODRU IKNERI
Līdzi dūres lieluma cienasts.
Ielūdz: Sieviešu klubiņš „Avots”

Egita Kalnina19.oktobrī plkst.15.00 Barkavas bibliotēkā tematiska pēcpusdiena "Gruzijas ainavas". Ceļojuma iespaidos dalīsies Mārcienas bibliotēkas vadītāja Egita Kalniņa!
Gruzijas aizraujošās ainavas - kalni un lejas, brīnišķīgie ūdenskritumi un akmeņainās upes. Kontrastiem bagātās pilsētas - Tbilisi, Kutaisi un Batumi pie Melnās jūras. Teiksmainā Svanetija ar savu stāstu un dabas varenību. Un pats galvenais - viesmīlīgā gruzīnu tauta!
Laipni aicināti visi interesenti!

Planeta vasaraBarkavas bibliotēkā rudenī skatāma Ivandas Gailumas gleznu izstāde "Planēta Vasara". Košas, dzīvespriecīgas, reālistiskas ziedus un dabu atainojošas gleznas – īsts baudījums acīm, veldze dvēselei.
Kā saka pati autore: “Esmu vasaras bērns, dzimusi gandrīz pašos saulgriežos. Tāpēc arī tik ļoti mīlu visu, kas zied un smaržo. Tālu nav jāmeklē iemesls, kāpēc lielākā daļa no manis radītajām gleznām ir tik krāšņi uzziedējušas. Tikpat ļoti mīlu cilvēkus, kurus bieži salīdzinu ar ziediem - katram sava nokrāsa, aromāts. Zieds no apkārtējiem neko neprasa, vienkārši smaržo un izdaiļo pasauli. Ļoti gribētos, lai cilvēki rīkotos tāpat – dalītos, mīlētu un cienītu, pretī negaidot neko īpašu.

dzervenesDabas aizsardzības pārvalde (Turpmāk Pārvalde) atgādina, ka dzērveņu lasīšana Teiču dabas rezervātā atļauta tikai apkārtējos pagastos deklarētajiem iedzīvotājiem. Iedzīvotājiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Madonas novada Mētrienas un Barkavas pagastā, Jēkabpils novada Atašienes pagastā, Varakļānu novada Murmastienes un Varakļānu pagastā, ir atļauts lasīt dzērvenes, neizmantojot palīgierīces Teiču dabas rezervāta regulējamā režīma zonā 2022. gada 17., 18. septembrī un 24., 25. septembrī. Iedzīvotajiem jāņem vērā šādi nosacījumi:

2309Liezēres amatierteātris „LiNaTe” Edvarda Vulfa komēdija TAPIŅA ATGRIEŠANA
Lomās: Līga Kauliņa, Uldis Maršāns, Iveta Ļubovicka, Lelde Pieta, Aija Rolova, Ēriks Paeglis, Solvita Tirzīte, Aivars Banka, Mārtiņš Jakovļevs, Laila Valaine
Skaņa: Liene Pieta
Režisore: Dace Ādamsone
Barkavas kultūras namā 23. septembrī plkst. 20:00
Ieejas maksa 3.00 EUR

Svecisu vakari Barkavas pagasta kapos 2022Barkavas pagasta kapos tiks pieminēti aizgājēji Svecīšu vakaros
24.09. plkst. 19:00 Saikavas kapos
01.10. plkst. 18:00 Muižas kapos
01.10. plkst. 19:00 Barkavas kapos

1609Rudens dzestrums, vasaras tveice vai tik ko plūkti ziedi tiek attēloti barkavietes Ivandas Gailumas gleznās, kuras tiks izliktas Barkavas bibliotēkā, izstādi atklājot ar dzeju, mākslu un mūziku.
16. spetembrī plkst. 18:00 Barkavas bibliotēkā MĒS ESAM KĀ ZIEDI... Dzeja. Māksla. Mūzika

saimniecibu drosibaSaistībā ar to, ka Latvijas Republikas teritorijā palielinās degvielas zādzību skaits no saimniecībām un traktortehnikas nosūtam Jums informatīvo materiālu par saimniecību drošību, kuru iespēju robežās lūdzam nodot pagasta teritorijā esošajām saimniecībām, izvietot vietējos laikrakstos un pagasta pārvalžu interneta mājas lapās.

Pielikumā informatīvais materiāls par saimniecību drošību.

Kas, kur, kad notika Stalīdzānos?
Svecisu vakari Barkavas pagasta kapos 2023

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png