BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

21.06. VASARAS SAULGRIEŽU NAKTS BARKAVĀ PIE LIELĀ DĪĶA.
Saulei rietot plkst. 22:22 uguns rituāls.
Sauli gaidot zāļu pīšanas rituāls.
Saulei lecot plkst. 4:29 latvju dainu skaņu meditācijas rituāls .
Ievērojot pulcēšanās noteikumus!

14. jūnijā deportāciju upuru piemiņai „NĀKAMĀ PIETURA – ATMIŅAS...” plkst. 11:00, www.lnb.lv un www.lsm.lv izsūtīto cilvēku sarakstu lasīšana plkst. 19:00 pie Piemiņas akmens Barkavas centra kapos kopā ar folkloras kopu „”MADAVA” piemiņas brīdis.

Barkavas kultūras nams aicina piedalīties vasaras izaicinājumā un laimēt fotosesiju!
Laika posmā no 1.06. Līdz 30.06. ģērbies svārkos vai kleitā, atsūti foto līdz plkst. 20:00 konkrētajā dienā kopīgajai fotokolāžai.
Lielāka iespēja laimēt, ja iesūti fotogrāfiju katru dienu!
Tel.nr. +371 25 471 676,
Fotosesija 1 stundas garumā 5-7 cilvēku grupai jūsu izvēlētā vietā.

11. maijā Madonā darbu uzsāka liela mēroga vakcinācijas centrs, kas iekārtots Madonas pilsētas sporta centrā, Gaujas ielā 13 (cokolstāvā). Atvērts pieraksts uz vakcināciju 5. (plānots, ka būs pieejama Pfizer vakcīna) un 6. jūnijā (būs pieejama Janssen vakcīna).

Madonas novada pašvaldības sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu jau aprīlī izveidotais un aprīkotais liela mēroga vakcinācijas centrs  šonedēļ darbosies trīs dienas – 11.,12. un 13. maijā. Vakcinācijas procesu Madonas C līmeņa vakcinācijas centrā organizē AS “Veselības centru apvienība”, kuras nokomplektētajās medicīnas darbinieku un palīgpersonāla brigādēs darbojas speciālisti no Madonas novada.   Madonas vakcinācijas centra darbību, kontrolējot iedzīvotāju plūsmu un mērot centra apmeklētāju temperatūru, palīdz nodrošināt arī LR Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 25. kājnieku bataljona zemessargi. 

26. maijā Barkavas centrā laikā no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 skanēs Imanta Kalniņa skaistākās dziesmas un melodijas no teātra izrādēm, filmām un mūzikliem. Imantam Kalniņam 80.

Ja šajos mātes dienas svētkos nevari apsveikt mammu vai vecmammu, varbūt krustmāti, tad piedalies Barkavas kultūras nama facebook.com lapas konkursā un apsveiksim viņu ar gardu kūku!

Izloze 08.05. rītā. Ieraksti komentārā mammu, vecmammu vai krustmāti un apsveic viņu ar gardu kūku! Izlozē katra persona piedalās vienu reizi!
Konditorejas "Kūku feja" baltās šokolādes un laima musa kūka ar spoguļglazūru.

Barkavas pagasta iedzīvotāji 4. maija Baltā galdauta svētku kopīgo cienastu veidojuši atsevišķi, bet tomēr tapis kopdarbs!

Barkavas centrā cienāšanās ar kopīgi veidoto svētku kūku „Mana Latvija” 4. Maijā 10:00 – 12:00.
Ievērojot pulcēšanās ierobežojumus!

Uzzīmē ilustrāciju „Mana Latvija”. Līdz 29.04. nogādā Barkavas pagasta pārvaldes pastkastē (Brīvības iela 9). 4. maijā redzi un pagaršo kopīgi veidoto svētku kūku

Par 04.05. aktivitātēm informācija sekos

Barkavas pagasta iedzīvotāji 4. maija Baltā galdauta svētku kopīgo cienastu veidos kopā!