BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

2008Madonas novada starptautiskais amatiermākslas festivāls 19.-20.08.2022. ROTĀ, SAULE, RIETĒDAMA!
20. augustā plkst. 12:00 Barkavas centrā Igaunijas – Latvijas deju kolektīvu sadraudzības koncerts
Ieeja bez maksas
STIPRA LIETUS GADĪJUMĀ KONCERTS NOTIKS BARKAVAS KULTŪRAS NAMĀ

GRAMATU OTRA DZIVEBarkavas bibliotēku ir "apciemojuši" mazi Meža gariņi!
Tās ir mākslinieces Evijas Ķivules fantāzijas skulptūras ar mīlīgām sejiņām, skaistām ačtelēm un dažādiem ietērpiem.
"Pēc izglītības Evija Ķivule ir vides dizainere, šajā profesijā viņa gan nav strādājusi, jo, pabeidzot augstskolu, saprata, ka nespēj ilgstoši nosēdēt pie datora, tas atņēma enerģiju un piepildīja ar tukšumu. Apmēram, pirms trim gadiem māksliniece ieraudzīja polimērmāla skulptūras un nolēma iemēģināt roku. Pasūtīja materiālus un tapa pirmie eksperimenti – formas meklējumi, materiāla pielietojums un apģērba apspēlēšana. Lielākā daļa mājas gariņu skulptūras ir tapuši pēc klientu aprakstiem vai bērnu fotogrāfijām". Evija Ķivule par sevi saka šādi: “Esmu sapņotāja un fantāzijas stāstu mīļotāja jau no mazotnes. Vēl joprojām varu stundām ilgi lasīt un pazust citā realitātē. Varbūt tāpēc savos 30+ gados man ir radusies vēlme radīt un atdzīvināt kaut daļu no šiem tēliem.”

meza gariniBarkavas bibliotēkā apskatāma izstāde "Grāmatu otrā dzīve".
Izstādes autore ir māksliniece, Ogres Centrālās bibliotēkas grāmatu labotāja, Liene Kābele, kas ir atradusi veidu, kā nevajadzīgām grāmatām piešķirt otru mūžu, pārveidojot tās, izmantojot origami un orimoto tehniku. Termins «orimoto» cēlies no japāņu valodas un nozīmē «grāmatu locīšana».

Madonas densSIA “Madonas ūdens” informē, ka Barkavas ciemā pašlaik notiek dzeramā ūdens sagatavošanas sistēmas rekonstrukcija. Plānotie darbi paredz sekojošas aktivitātes:
1. Tiks uzstādīta jauna dzeramā ūdens atdzelžošanas stacija. Pašreiz dzelzs saturs ūdenī ir tuvu normatīvajos aktos noteiktajai robežai, uzstādot jaunu atdzelžošanas staciju tiks nodrošināta atbilstoša dzeramā ūdens sagatavošana. Tāpat tiks uzstādīti jauni paceltā un uz ciematu padotā ūdens uzskaites mēraparāti un izbūvēta atdzelžošanas filtru skalošanas ūdeņu novadīšanas sistēma.

06.08KAD TUVI UN TĀLI SATIEKAS BARKAVĀ 6. AUGUSTĀ!
9:00-15:00 Barkavas centrā Barkavas pagasta pūra lādes veltes
INGAS ELKSNES Piparmētru kolekcija
LIENES KĀBELES Orimoto tehnikā grāmatas
IZSTĀDE "PAR MUMS RAKSTĪJA..."

XXI TAUTAS MUZIKANTU SVETKI BARKAVAXXI TAUTAS MUZIKANTU SVĒTKI BARKAVĀ
5.08. plkst. 20:00
BARKAVAS ESTRĀDĒ
SVĒTKU ATKLĀŠANAS KONCERTS, DANČI
Piedalās: "Sēļu muižas muzikanti", "Dzilna", Barkavas lauku kapela, "Retro", "Ar dziesmu sirdī", Lidija un Māris u.c.

30.07Sagaidot Barkavas Svētā Staņislava Romas katoļu baznīcas 140. jubileju Barkavas kultūras namā 30. jūlijā plkst. 19:00 kino seanss "BĪSKAPS SASKAŅĀ AR DIEVA SIRDI"
Filma vēsta par bīskapu Boļeslavu Sloskānu. Tā balstīta autentisko materiālos - vēstulēs, liecībās, paša sacītajā, dokumentālajos kadros. Filma ir par cilvēku, kurš ar savu sirdi spējis atklāt, ka Dievs ir klātesošos šajā pasaulē, ka viss ir pa īstam, ka Dievs ir dzīvs un viņu iespējams pieredzēt. Filma franču valodā ar subtitriem latviski.
IEEJA BEZ MAKSAS

Dabas petnieciba Barkava20.jūlijā plkst 11:00 Barkavas bibliotēka aicina uz Barkavas estrādi bērnus,lai iesaistītos Europe Direct Madonā organizētā izzinošā nodarbībā “Dabas pētniecība”.
Tā būs aizraujoša aktivitāte brīvā dabā, kur bērni iepazīs augu un kukaiņu daudzveidību, radoši darbosies, pētīs, vēros un izzinās!

1507Barkavas bibliotēka 15. jūlijā plkst.11.00 aicina uz tikšanos bērnus. Tiks dots starts lasīšanas veicināšanas programmai "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022"!

Kas, kur, kad notika Stalīdzānos?
Svecisu vakari Barkavas pagasta kapos 2023

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png