BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

aktualitates novada 11753bMadonas novada pašvaldības dome 29. jūnija domes sēdē nolēma apstiprināt Madonas novada ģerboņa attēla projektu.

Jāatgādina, ka ceļš uz jauno Madonas novada ģerboņi tika uzsākts pērn 26. augustā, kad dome pieņēma lēmumu atzīt par spēku zaudējušiem jaunizveidotajā Madonas novadā iekļauto novadu: Madonas novada, Cesvaines novada, Ērgļu novada, Lubānas novada ģerboņus un uzdeva Centrālās administrācijas Attīstības nodaļai uzsākt Madonas novada ģerboņa izstrādes procesu.

SkrejiensVai vēlies turpināt šīs vasaras piedzīvojumus? ?
❗️?Vēl nebijis Barkavā - STIPRO SKRĒJIENS APKĀRT BARKAVAI 16+❗️
? Piesakies!
? Pierādi sev un citiem, ka vari izturēt!
Nolikums!
Tiekamies Barkavā! ?

Drosiba uz udensValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina vecākus pārrunāt ar bērniem jautājumus par drošību, atpūšoties pie ūdens, rīcību gadījumos, kad nepieciešama palīdzība atrodoties mājās un uz ielas.
Peldēties ieteicams tikai oficiālajās peldvietās (par to liecina zīme “Peldēties atļauts”). Ja tuvumā nav šādu peldvietu, tad tādās peldvietās, kuru krasts ir lēzens, ar cietu pamatu, bez lielas straumes un atvariem. Bērniem var ļaut rotaļāties ar piepūšamiem peldlīdzekļiem (riņķi, matracīši, bumbas u.c.), peldēties tik tālu, cik pieaugušais var labi redzēt un nepieciešamības gadījumā var ātri piesteigties palīgā. Visdrošāk būs, ja pieaugušais atradīsies ūdenī starp krastu un dziļumu. Nodarbojoties ar kādu no ūdens sporta veidiem vai vizinoties ar laivu, kuteri vai kādu citu peldlīdzekli, bērniem obligāti jāvelk glābšanas vestes.

Barkavas pagasta biblioteku DARBA LAIKS sakot ar 01072022No 1.jūlija mainīti darba laiki Barkavas un Stalīdzānu bibliotēkās.

Telefoni uzziņām:
Barkavas bibliotēka- 64860813
Stalīdzānu bibliotēka- 64828201

kapussvetki 2022Saikavas kapos
02.jūlijā plkst. 13:00

Barkavas kapos
6.augustā plkst. 12:00

Muižas kapos
6. augustā plkst. 15:00

Mana tava SAPNU LELLE1.jūnijā Barkavas bibliotēka , atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, aicina uz pasākumu “Mana, tava sapņu lelle”. Bērni tiek aicināti plkst. 11.00 doties uz bibliotēku, līdzi paņemot savu mīļāko rotaļlietu, lai kopīgi darbotos un uzzinātu ko jaunu!

LELLU PARADEBarkavas bibliotēkā no 25.maija skatāma izstāde “Leļļu parāde”. Izstādē izliktas vairāk kā 100 lellītes no barkavietes Vijas Vorobjovas plašās figūru kolekcijas. Aicināti gan bērni, gan pieaugušie!

2405Iesaisties Barkavas ozolzīļu pūra veidošanā!24. maijā plkst. 17:00 Barkavas KN.
Ozolzīļu formas pērļu spilvenu šūšana.
Pieteikšanās pa tel. Nr. 25471676 (Līva).

Sporta zales apmeklejumsNo 16. Maija (vasaras sezonā) Barkavas pamatskolas sporta zāles apmeklējums tiek nodrošināts pēc iepriekšēja pieraksta:
Darba dienās 18:00 – 21:00
Sestdienās, svētdienās – slēgts
Sporta zāles apmeklējums jāpiesaka līdz katras darba dienas plkst. 16:00
Pieteikšanās pa tālr. 29910491 (Anete)

Kas, kur, kad notika Stalīdzānos?
Svecisu vakari Barkavas pagasta kapos 2023

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png