BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Valsts policija aicina iedzīvotājus neatstāt automašīnas salonā personīgās mantas, jo pat šķietami īpašniekam nevērtīgs priekšmets var būt iemesls, lai zaglis izsistu automašīnas logu. Kā arī īpašniekiem ir nepieciešams pārliecināties par logu un durvju aizvēršanu, atstājot automašīnu stāvvietā. Pēdējā laikā aktuālas kļuvušas automašīnu priekšējo lukturu zādzības no VOLVO markas automašīnām. Valsts policija atgādina iedzīvotājiem būt piesardzīgiem un parūpēties par sava transportlīdzekļa drošību.

 Ir iestājusies vasara un karstais laiks, kā rezultātā cilvēki biežāk pārvietojas ar velosipēdiem, atstāj tos bez uzraudzības, vēdina automašīnas, atstājot vaļā logus, tāpēc Valsts policija publisko uzskates materiālus ar padomiem īpašuma drošībai.

Pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības 25.03.2020. rīkojumu Nr. MNP/2.1.1.2/20/23 “Par Madonas novada administratīvajā teritorijā esošo publiski pieejamo rotaļu laukumu slēgšanu” Barkavas pagasta teritorijā esošie publiskie rotaļu laukumi ārkārtējās situācijas periodā SLĒGTI!
Būsim atbildīgi!!!

Informējam, ka Valsts meža dienests ar 2020. gada 24.aprīli ir noteicis ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā, pamatojoties uz 2016. gada 19. aprīļa Ministru kabineta noteikumu Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” 412. punktu un Valsts meža dienesta ģenerāldirektora 2020. gada 20. aprīļa rīkojumu Nr. 65 „Par meža ugunsnedrošo laikposmu”. Meža īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem līdz ar ugunsnedrošā laikposma iestāšanos ir jānodrošina ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošana mežā.

Madonas novada pašvaldība un pašvaldības sociālais dienests ārkārtējās situācijas apstākļos turpina iedzīvotājiem sniegt nepieciešamos pakalpojumus.

Viens no jautājumiem, kas aktualizējies Madonas un citos novados, ir telpu pieejamība cilvēkiem, kuriem nepieciešams uzturēties pašizolācijā.

Madonas novada starptautiskais amatiermākslas festivāls. Dienas koncerta Barkavā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png