BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Madonas novada pašvaldība uzsākusi palīdzības sniegšanu pirmās nepieciešamības preču piegādē novada iedzīvotājiem, kuri saistībā ar Ministru Kabineta visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, atrodas karantīnā vai pašizolācijā.
Pašvaldības sniegto palīdzību lūgums izmantot iedzīvotājus, kuriem nav citas iespējas, kā sarūpēt pirmās nepieciešamības preces, kā arī seniorus, kuri rūpēs par savu veselību nevēlas doties uz veikalu vai aptieku.
Ja nepieciešama palīdzība, zvaniet uz attēlā norādītajiem tālruņiem!
Ja vēlaties iegūt informāciju par COVID-19 vai uzdot jautājumus ZVANĪT 67387661:
https://arkartassituacija.gov.lv/

Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojumu, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, un pamatojoties uz Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas likuma 4. panta pirmās daļas 1. punkta "e" apakšpunktu, Ministru kabineta 12.03.2020. rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu”, Epidemioloģiskās drošības likuma 3. panta otro daļu,” Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 13.03.2020. rīkojumu Nr.MNP/1.1.3./20/9 “Par COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem”, lai noteiktu epidemioloģiskās drošības un citus pasākumus:
Ārkārtējās situācijas laikā LĪDZ 14.04.2020. Barkavas pagasta pārvalde nodrošina klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti:
1 – Telefoniski: 64860904
2 – e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
3 - adrese pasta sūtījumiem: Brīvības iela 9, Barkava, Barkavas pagasts Madonas novads, LV-4834.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk - Aģentūra) ir Aizsardzības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013. gada 9. jūlija noteikumos Nr.384 „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums” noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā ģeotelpisko informāciju, kas ietverta topogrāfiskajos plānos un topogrāfiskajās kartēs mērogu rindas 1:250 000 – 1:2 000 ietvaros.

5. martā Tiesu izpildītāju dienās iedzīvotājiem būs iespēja klātienē tiesu izpildītāju birojos visā Latvijā saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas par saskarsmes īstenošanu ar tiesu izpildītāju palīdzību. Tāpat konsultācijas varēs saņemt pa tālruni, zvanot uz tiesu izpildītāju birojiem.

Likums paredz, ka bērnam ir tiesības uzturēt personiskas attiecības un tiešus kontaktus ar jebkuru no vecākiem arī gadījumos, ja vecāki vairs nedzīvo kopā. Šķirti dzīvojoši vecāki par saskarsmes tiesību īstenošanu ar bērnu savā starpā var vienoties paši, bet strīda gadījumā, piemēram, ja otrs vecāks liek šķēršļus un izvirza nepamatotus nosacījumus, saskarsmes tiesību izmantošanas kārtība nosakāma tiesā un tās nolēmumu palīdz īstenot tiesu izpildītāji. Katram vecākam ir ne vien tiesības, bet arī pienākums uzturēt ar bērnu personiskas attiecības.

Kurš ir tiesīgs mainīt zemes lietošanas mērķi, kādos gadījumos to dara, un kāda ir noteiktā procedūra? Šādi lūgumi pēc e-konsultācijas LV portālam tiek iesūtīti gana daudz. Par zemes lietošanas mērķa maiņu nereti aizdomājas, kad jāmaksā paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme par neapstrādātu lauksaimniecības zemi. Pilsētā šis jautājums visbiežāk kļūst aktuāls, ja zemesgabals tiek dalīts vai pievienots citam.

Madonas novada starptautiskais amatiermākslas festivāls. Dienas koncerta Barkavā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png