BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

 

Cilvēku spēja izgudrot arvien jaunus tehnoloģijas brīnumus palielinās ik dienas neticamā ātrumā, un arī Latvija gadsimta garumā ir piedzīvojusi pamatīgas pārmaiņas. Pārvietojamies ar ātrām automašīnām, zemi apstrādājam ar jaudīgu traktortehniku, un savstarpējo komunikāciju vairs nav nespējams iedomāties bez mobilā tālruņa un ātra interneta. Tas neizbēgami ir ietekmējis ekonomiku, vidi, iedzīvotāju skaitu, blīvumu, izglītību utt., ko uzskatāmā veidā, atzīmējot savu simtgadi, attēlojusi Centrālā statistikas pārvalde (CSP).

Stāsts par pašvaldības šī brīža prioritātēm - par tikko uzsāktajiem un veiksmīgi turpināmajiem darbiem - par izveidotajiem uzņēmējdarbības atbalsta mehānismiem, par industriālās zonas attīstību Sauleskalnā un Madonas pilsētas centrā, par lauku ceļu sakārtošanu, par atbalstu jaunā tiesu nama un stāvlaukuma izveidē Madonā, par siltumprojektu īstenošanu, par skolu attīstības projektiem - Madonas Valsts ģimnāzijas pārbūvi, mācību vides modernizāciju un jaunu tehnoloģiju ieviešanu, kā arī par sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" infrastruktūras pilnveidošanu un nākotnes iecerēm.

Valsts policijas veic preventīvus pasākumus ar mērķi informēt sabiedrību par drošību un veicamajiem pasākumiem, lai pasargātu sevi un savu īpašumu no noziedzīgiem nodarījumiem. Atver rakstu, lai iepzazitos ar tiem precīzāk

Lai pasažieriem ceļā būtu jāpavada mazāk laika, no 2019. gada 4. jūnija maršruta Nr.7044 Daugavpils–Madona autobuss, kas no Daugavpils autoostas izbrauc plkst.7.35, galapunktā pienāks plkst.10.35 (līdz šim pienāca plkst.11.10). Savukārt reiss Madonas autoostā tiks uzsākts plkst.14.30 (līdz šim tas tika uzsākts plkst.13.50), nemainot reisa noslēgšanas laiku galapunktā. Papildus tam tiks atcelts autobusa stāvēšanas laiks Viļānu autoostā un pieturvietā “Barkava”.

Informāciju iesūtija: Zane Plone, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Valsts SIA Autotransporta direkcija.

Ivandas Gailumas gleznu izstāde "Planēta Vasara"
Svecīšu vakari Barkavas pagasta kapos

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png