BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Lielākajai daļai iedzīvotāju būs jāiesniedz deklarācija par 2018. gadā gūtajiem algota darba vai līdzīgiem ienākumiem. Gada griezumā tiks aprēķināts diferencētais neapliekamais minimums, iespējams, piemērotas progresīvās nodokļa likmes. Nodokļu reformas pirmajā gadā izmaiņas ir arī attaisnoto izdevumu normās.

No šā gada 4.februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku / ainavu elementu precizēšanu 2019.gadam. Precizēšanas pieprasījumus varēs iesniegt līdz šā gada 1.aprīlim.

Precizēšanas pieprasījumi jāiesniedz tikai tad, ja

Kārtējās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas Latvijā notiks sestdien, 2019. gada 25. maijā. Latvija šajās vēlēšanās ir viens vēlēšanu apgabals, un EP no Latvijas būs jāievēlē astoņi deputāti. Kopš sestdienas, 26. janvāra, ir sācies priekšvēlēšanu aģitācijas periods. LV portāls skaidro, kur gūt nepieciešamo informāciju par EP vēlēšanu norisi un līdzdalību.

Lai pieņemtu lēmumu par atgriešanos uz dzīvi Latvijā, svarīgi ir dažādi apsvērumi un apstākļi. Bet ar ko sākt, ja esi jau izlēmis atgriezties? LV portāls skaidro, kur meklēt informāciju, kas jādara pirms atgriešanās un kam jāpievērš uzmanība, jau esot dzimtenē.

Īsumā
  • Informāciju, kā arī atbildes uz svarīgiem jautājumiem par atgriešanos uz dzīvi Latvijā var meklēt kompetentās iestādēs un to mājaslapās, Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pie EURES konsultantiem, pie reģionālajiem koordinatoriem reemigrācijas veicināšanai, kā arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā “Latvija.lv”.

Aicinām iedzīvotājus un uzņēmējus iepazīties ar aktualitātēm Madonas novada pašvaldības saistošajo noteikumos.

Visi Madonas novada pašvaldības saistošie noteikumi atrodami pēc saites: http://www.madona.lv/lat/?ct=pasvaldibassaistosienoteikumi

Svecisu vakari Barkavas pagasta kapos 2023
Kas, kur, kad notika Stalīdzānos?

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png